Banda FFC, 20 pini, lungime 304mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-20-A-0304-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291785
Distribuie
  • 10,12lei
  • Fără TVA:8,37lei
  • 5 sau mai multe 9,22lei
  • 10 sau mai multe 8,76lei
  • 17 sau mai multe 6,52lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (532 buc.)
Numar pini: 20
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 304mm
Curent nominal: 0,5A