Banda FFC, 20 pini, lungime 101mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-20-A-0101-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291753
Distribuie
  • 8,49lei
  • Fără TVA:7,01lei
  • 2 sau mai multe 8,22lei
  • 5 sau mai multe 7,75lei
  • 10 sau mai multe 7,39lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (190 buc.)
Numar pini: 20
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 101mm
Curent nominal: 0,5A