Banda FFC, 18 pini, lungime 50mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-18-A-0050-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291782
Distribuie
  • 8,03lei
  • Fără TVA:6,64lei
  • 10 sau mai multe 6,84lei
  • 20 sau mai multe 5,62lei
  • 45 sau mai multe 5,32lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Numar pini: 18
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 50mm
Curent nominal: 0,5A