Banda FFC, 14 pini, lungime 30mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-14-D-0030-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291852
Distribuie
  • 5,83lei
  • Fără TVA:4,82lei
  • 5 sau mai multe 5,29lei
  • 10 sau mai multe 5,02lei
  • 25 sau mai multe 4,67lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (489 buc.)
Numar pini: 14
Pas pini: 1mm
Lungime: 30mm
Curent nominal: 1A