Banda FFC, 14 pini, lungime 127mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-14-A-0127-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291826
Distribuie
  • 6,00lei
  • Fără TVA:4,96lei
  • 2 sau mai multe 5,78lei
  • 5 sau mai multe 5,45lei
  • 10 sau mai multe 5,19lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (350 buc.)
Numar pini: 14
Pas pini: 1mm
Lungime: 127mm
Curent nominal: 1A