Banda FFC, 12 pini, lungime 76mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-12-D-0076-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291862
Distribuie
  • 6,00lei
  • Fără TVA:4,96lei
  • 2 sau mai multe 5,77lei
  • 5 sau mai multe 5,42lei
  • 10 sau mai multe 5,15lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (523 buc.)
Numar pini: 12
Pas pini: 1mm
Lungime: 76mm
Curent nominal: 1A