Banda FFC, 12 pini, lungime 30mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-12-D-0030-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291861
Distribuie
  • 5,64lei
  • Fără TVA:4,66lei
  • 10 sau mai multe 4,80lei
  • 25 sau mai multe 4,54lei
  • 31 sau mai multe 3,52lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (480 buc.)
Numar pini: 12
Pas pini: 1mm
Lungime: 30mm
Curent nominal: 1A