Banda FFC, 12 pini, lungime 203mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-12-A-0203-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291749
Distribuie
  • 8,49lei
  • Fără TVA:7,01lei
  • 10 sau mai multe 7,21lei
  • 21 sau mai multe 5,36lei
  • 47 sau mai multe 5,08lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (374 buc.)
Numar pini: 12
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 203mm
Curent nominal: 0,5A