Banda FFC, 12 pini, lungime 101mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-12-D-0101-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291764
Distribuie
  • 8,31lei
  • Fără TVA:6,87lei
  • 2 sau mai multe 8,03lei
  • 5 sau mai multe 7,58lei
  • 10 sau mai multe 7,21lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (46 buc.)
Numar pini: 12
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 101mm
Curent nominal: 0,5A