Banda FFC, 12 pini, lungime 101mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-12-A-0101-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291884
Distribuie
  • 5,78lei
  • Fără TVA:4,78lei
  • 5 sau mai multe 5,23lei
  • 10 sau mai multe 4,78lei
  • 25 sau mai multe 4,12lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (584 buc.)
Numar pini: 12
Pas pini: 1mm
Lungime: 101mm
Curent nominal: 1A