Banda FFC, 10 pini, lungime 50mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-10-A-0050-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291789
Distribuie
  • 7,65lei
  • Fără TVA:6,33lei
  • 2 sau mai multe 7,38lei
  • 5 sau mai multe 6,95lei
  • 10 sau mai multe 6,61lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Numar pini: 10
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 50mm
Curent nominal: 0,5A