Banda FFC, 10 pini, lungime 50mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-10-D-0050-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291877
Distribuie
  • 5,65lei
  • Fără TVA:4,67lei
  • 5 sau mai multe 5,16lei
  • 10 sau mai multe 4,90lei
  • 25 sau mai multe 4,57lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Numar pini: 10
Pas pini: 1mm
Lungime: 50mm
Curent nominal: 1A