Banda FFC, 10 pini, lungime 30mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-10-D-0030-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291909
Distribuie
  • 7,85lei
  • Fără TVA:6,48lei
  • 2 sau mai multe 7,57lei
  • 5 sau mai multe 7,12lei
  • 10 sau mai multe 6,75lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (395 buc.)
Numar pini: 10
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 30mm
Curent nominal: 0,5A