Banda FFC, 10 pini, lungime 304mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-10-A-0304-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291751
Distribuie
  • 8,58lei
  • Fără TVA:7,09lei
  • 5 sau mai multe 7,94lei
  • 10 sau mai multe 7,57lei
  • 18 sau mai multe 6,10lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (235 buc.)
Numar pini: 10
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 304mm
Curent nominal: 0,5A