Banda FFC, 10 pini, lungime 152mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-10-A-0152-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291816
Distribuie
  • 5,91lei
  • Fără TVA:4,89lei
  • 2 sau mai multe 5,69lei
  • 5 sau mai multe 5,36lei
  • 10 sau mai multe 5,10lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (561 buc.)
Numar pini: 10
Pas pini: 1mm
Lungime: 152mm
Curent nominal: 1A