Banda FFC, 10 pini, lungime 101mm, seria {{Seria producatorului}}, GCT - 05-10-A-0101-A-4-06-4-G
  • Producător Gct
  • Cod produs:T292469
Distribuie
  • 11,67lei
  • Fără TVA:9,65lei
  • 5 sau mai multe 11,05lei
  • 10 sau mai multe 10,40lei
  • 18 sau mai multe 6,17lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (482 buc.)
Numar pini: 10
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 101mm
Curent nominal: 0,5A