Banda FFC, 10 pini, lungime 101mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-10-A-0101-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291815
Distribuie
  • 5,66lei
  • Fără TVA:4,68lei
  • 2 sau mai multe 5,44lei
  • 5 sau mai multe 5,12lei
  • 10 sau mai multe 4,86lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (554 buc.)
Numar pini: 10
Pas pini: 1mm
Lungime: 101mm
Curent nominal: 1A