Acumulator R6, 3.6V, 1600mAh, Ni-MH, CELLEVIA BATTERIES - CL-AA/HT3.6V/P
- Producător Cellevia Batteries
- Cod produs:T113570
-
47,60lei
- Fără TVA:39,34lei
-
- 3 sau mai multe 46,59lei
- 5 sau mai multe 44,10lei
- 20 sau mai multe 43,65lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (77 buc.)
Acumulator R6, 3.6V, 1600mAh, Ni-MH, CELLEVIA BATTERIES - CL-AA/HT3.6V/P
Format baterie: R6
Tensiune nominala: 3.6V
Capacitate: 1600mAh
Tip acumulator: Ni-MH
Terminale: {{Terminale}}
Dimensiuni: {{Dimensiuni exterioare}}
Producator: {{Producator}}
Caracteristici
| Aplicaţie baterii reincarcabile | pentru iluminatul de urgenţă |
| Capacitate acumulator | 10 mAh |
| Caracteristici baterii reincarcabile | de temperatură înaltă |
| Dimensiune celula | AA, R6 |
| Format baterie/acumulator | 13 |
| Greutate | 0.14 g |
| Tensiune acumulator | 1.2 V |
| Tip baterie/acumulator | NiMH |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
