Avem peste 8700 produse
Toate Categoriile
Suntem pe facebook
2.000.000 de componente si piese
e-shop

Patch cord fibra optica OM2, ST/PC, la ambele capete, 1m, LSZH, DK-2511-01

Patch cord fibra optica OM2, ST/PC, la ambele capete, 1m, LSZH, DK-2511-01
Cod produs: 013002
Disponibilitate: În Stoc
Preţ: 25,66 RON (TVA inclus)


Cant:     - SAU -   Rezervă acest produs
Compară produs
Producător DIGITUS Tip cablu de conectare patch cord cu fibră Categoria fibrei optice OM2 Versiune duplex Lungime 1m Material izolaţie exterioară LSZH Dimensiuni fibră 50/125µm Culoare conector gri Culoare izolaţie portocalie Caracteristici cablu fără halogen

Spune-ţi opinia

Numele tău:


Opinia ta: Notă: Codul HTML este citit ca şi text!

Nota: Rău           Bun

Introduceţi codul din imagine:



Descriere

Producător DIGITUS Tip cablu de conectare patch cord cu fibră Categoria fibrei optice OM2 Versiune duplex Lungime 1m Material izolaţie exterioară LSZH Dimensiuni fibră 50/125µm Culoare conector gri Culoare izolaţie portocalie Caracteristici cablu fără halogen

Spune-ţi opinia

Numele tău:


Opinia ta: Notă: Codul HTML este citit ca şi text!

Nota: Rău           Bun

Introduceţi codul din imagine:



Legislatie UE: Prin navigarea pe acest website, va exprimati acordul asupra folosirii - cookie-urilor
© ComponenteOnline - www.componenteonline.ro
Website Solutions & Web Applications - ExigoData srl